Організація перевірки ефективності роботи установок очистки газу (ГОУ).

Організація перевірки ефективності роботи установок очистки газу (ГОУ).
Дізнатися вартість

Для зменшення негативного впливу діяльності виробничих підприємств на навколишнє середовище стаціонарні джерела, що викидають забруднюючі речовини, повинні бути обладнані газоочисними установками (ГОУ). Це обладнання, яке вловлює домішки та інші потенційно небезпечні сполуки, що виділяються в процесі промислових процесів.

Щоб мати можливість легально експлуатувати ці установки, для кожної з них повинен бути розроблений технічний паспорт. Це документ, який підтверджує те, що ГОУ ефективно працює і видаляє з утворених газів встановлений обсяг забруднень. Паспорт для такого обладнання може бути виданий тільки фахівцем або організацією, яка має відповідний дозвіл, наданий Мінприроди.

Особливості процедури отримання документації

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» — експерт у питаннях раціонального природокористування і захисту навколишнього середовища. У нашому штаті працюють фахівці, які пропонують розробку паспорта установок очистки газу під ключ. Процедура оформлення документації включає кілька етапів. Після підписання договору та обговорення умов співпраці, вартості та термінів наші екологи приступають до роботи. Її алгоритм наведено у таблиці.

Назва

Опис

1.

Аналіз наявної документації

Фахівець вивчає документи, надані замовником, визначає технічні параметри обладнання, встановлює гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин.

2.

Вивчення роботи ГОУ

Для цього експерт вивчає схеми ГОУ, проводить відбір проб, аналізує отримані показники.

3.

Аналіз роботи та відповідності заявленим стандартам

Отримані дані дозволяють зробити висновки щодо роботи газоочисної споруди. Якщо ефективність не відповідає заявленим показникам, експерт пропонує заходи щодо відновлення або поліпшення функціонування приладу.

4.

Оформлення паспорта

Еколог готує звіт відповідно до умов існуючого законодавства.

Крім самого паспорта, дозвільна документація повинна містити акт, який підтверджує виконану перевірку. У ньому порівнюються показники газів, що виділяються, до і після роботи ГОУ, а також результати, що свідчать про зміну параметрів і ефективності процесу чистки.

Переваги співпраці і гарантії

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» надає комплексні послуги. У їхній перелік входить не тільки розробка паспорта установок очистки газу, але й підготовка іншої потрібної документації (за необхідності), консультаційна допомога та пропозиції заходів щодо підвищення ефективності функціонування наявного обладнання.

Ми не тільки надаємо послуги на професійному рівні, а й гарантуємо, що наша робота проводиться відповідно до норм чинного законодавства, вимог контролюючих органів. Це забезпечує безперебійне та безпечне функціонування газоочисного устаткування. Вимірювання проводяться у власній лабораторії, що забезпечує достовірність отриманих даних. Все обладнання проходить щорічну перевірку на наявність відхилень. Персонал підприємства має дозволи і допуски на здійснення професійної діяльності.

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» — надійний партнер, який допомагає розробити дозвільну документацію для виробничих підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців.

Зворотній зв'язок