Організація отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Дізнатися вартість

Одним із варіантів співпраці з «Науково-виробничим підприємством «Агропроект Україна» є отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Наші фахівці не тільки збирають необхідну інформацію і розробляють документи, але й допомагають отримати їх з мінімальною участю  замовника. Співробітники діють згідно з чинними нормативними актами екологічного законодавства, тому можливі ризики і затримки зведені до нуля.

Особливості процедури

Викиди забруднюючих речовин у навколишнє середовище можливі тільки при наявності дозвільної документації. Вона видається на підставі лабораторних досліджень та висновків, які підтверджують, що господарська діяльність проводиться у рамках вимог, визначених чинним законодавством. Здійснювати аналітичну діяльність, як і розробку, отримання необхідних дозволів, вправі екологи, які мають відповідні ліцензії  Мінприроди.

«Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна» — це експерт в розробці екологічної документації. Фахівці готують дозволи і сприяють у їх отриманні підприємствам усіх категорій. Дозвіл діє строком від 5 років.

Ознайомитися з законами України можливо за посиланням:
Про затвердження Положення про порядок видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Про затвердження Порядку розгляду документів та умов видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Переваги співпраці з нашими екологами:

Перевага

Опис

1

Суворе дотримання термінів

Наші співробітники беруть на себе 100% відповідальність за свої слова і дії, тому гарантують дотримання домовленостей, прописаних у договорі.

2

Професійний підхід

Знання нормативних актів і вимог контролюючих органів дозволяє мінімізувати ризики отримання відмови.

3

Конкурентні ціни

Вартість обслуговування залежить виключно від складності документації та особливостей роботи підприємства. Додаткових платежів немає.

4

Індивідуальний підхід

При вирішенні питань ми в першу чергу орієнтуємося на інтереси замовників.

5

Консультації та супровід

У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які детально відповідають на питання, що стосуються охорони довкілля та природокористування.

Виникли питання, не можете отримати дозвіл або не вистачає знань? Звертайтеся в «Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна». Наші співробітники допоможуть вирішити ці та інші питання, пов'язані з охороною навколишнього середовища.

Зворотній зв'язок