Організація перевірки ефективності роботи установок очистки (ГОУ)

Організація перевірки ефективності роботи установок очистки газу (ГОУ)
Дізнатися вартість

Якщо на підприємстві є стаціонарні джерела, що забруднюють атмосферу, вони в обов'язковому порядку повинні перевірятися на ефективність роботи установок очистки газу (ГОУ). Ця процедура виконується двічі на рік для установок, що викидають токсичні сполуки I–II рівня небезпеки, одного разу для III–IV класів небезпеки. Якщо в ході інвентаризації стаціонарних джерел рівень загрози не встановлений, аналіз роботи ГОУ проводиться за планом, визначеним для домішок, що відносяться до I–II класів загрози.

Порядок проведення процедури

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» пропонує комплексне обслуговування в питаннях, які стосуються природокористування та захисту навколишнього середовища. Однією із затребуваних послуг є організація перевірки ефективності роботи установок очистки газу (ГОУ). Вона здійснюється фахівцями, що мають дозвіл Мінприроди, у лабораторії на сучасному високотехнологічному обладнанні. Такий підхід гарантує дотримання вимог чинного законодавства і норм державного нагляду.

Укладаючи договір на співпрацю з нашим підприємством, замовник отримує:

  • безумовне дотримання вимог законодавства;
  • акт перевірки, який підтверджує наявність, справність і ефективності роботи ГОУ;
  • безпечне та безперебійне використання установок, що очищають викиди від домішок;
  • план заходів щодо удосконалення обладнання (в разі виявлення відхилень у роботі).

Інструментально-лабораторні вимірювання для обладнання, експлуатація якого триває більше 10 років, виконуються окремо на всіх етапах очищення.

Основні переваги співпраці

Співробітники приступають до виконання перевірки після підписання договору із замовником. Друга сторона зобов'язується надати необхідні документи (паспорти для ГОУ) і забезпечити умови для проведення аналізу та інструментально-лабораторних вимірювань. Коли дозвільної документації не вистачає, наші співробітники запропонують її розробку і комплексне обслуговування.

Співпраця з професіоналами має ряд переваг:

Перевага

Опис

1.

Наявність документації, що відповідає всім нормам законодавства

Наші фахівці добре знаються на вимогах чинних нормативних актів, вони цікавляться новинами сфери, тому у курсі норм державного надзору.

2.

Відсутність ризиків

Штатні екологи не завжди добре розуміються на змінах діючого законодавства, тому можуть допускатися помилок. Таких похибок у професіоналів не існує. На одного замовника працює цілий відділ.

3.

Гарантія якості

Наші спеціалісти мають вищу освіту та дозволи на ведення професійної діяльності. Крім цього, вони несуть відповідальність за висновки експертизи.

4.

Індивідуальний підхід

Нам під силу вирішувати надзвичайно складні завдання. Ми професійно підходимо до співпраці, тому нас рекомендують та повертаються знову.

5.

Конкурентні ціни

Наше підприємство якісно виконує свої зобов’язання не перевищуючи їх вартість.

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» відповідально ставиться до виконання кожного проекту. Якщо потрібен професійний виконавець, звертайтеся до нас.

Зворотній зв'язок