Розробка документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин

Розробка документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин
Дізнатися вартість

«Науково-виробниче підприємство "Агропроект Україна"» розробляє документи, які підтверджують обсяги  викидів забруднюючих речовини. Це означає, що ми беремо на себе відповідальність за роботи зі збору, підготовки і завірення документів в контролюючих органах. У нашому штаті працюють фахівці, які мають відповідні дозволи Мінприроди, багаторічний досвід і профільні знання. Співпраця з нами дозволяє перекласти відповідальність за оформлення екологічної документації на плечі професіоналів і зосередиться на більш важливих бізнес-процесах.

Основні етапи розробки документації

Основною метою розробки документів, які обґрунтовують викиди, є отримання дозволу на виробництво підприємством забруднюючих речовин. Без нього жоден об'єкт господарювання не може проводити свою діяльність. Найчастіше на підприємстві немає кваліфікованого співробітника, тому без компетентної допомоги не обійтися.

Свої послуги пропонує «Науково-виробниче підприємство "Агропроект Україна"». Це експерти в питаннях екологічної документації. Всі роботи ми виконуємо відповідно до чинних законів України про затвердження Інструкції и вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Це гарантує нашим клієнтам безпеку і легальність діяльності, а також відсутність економічних ризиків, пов'язаних з перевірками контролюючих органів.

Після підписання договору наші фахівці приступають до роботи. Вона включає кілька етапів:

Назва

Опис

1

Обстеження підприємства

Вивчається кількість джерел, характеристики вироблених викидів

2

Отримання інформації від клієнта

Замовник передає дані, які стосуються роботи підприємства: технологічні карти, паспорти обладнання, плани заходів з захисту довкілля та ін.

3

Аналіз джерел викидів та розробка документів

Екологи дотримуються «Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів». Вона регулює діяльність підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, що мають стаціонарні джерела викидів і забруднюють атмосферне повітря

4

Винесення проекту на громадське обговорення

Публікація попереднього звіту в ЗМІ, внесення коректив (якщо є звернення громадян у відділ державної адміністрації)

 

5

Подача документів в контролюючі структури

Санепідемстанція, уповноважений робочий орган відповідної ради (Дозвільний центр)

В результаті співпраці замовник отримує Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Термін його розробки варіюється від місяця до півроку. Вартість розробки і узгодження обговорюються індивідуально. Дозвіл діє від 5 років. Більше інформації – у менеджерів «Науково-виробничого підприємства "Агропроект Україна"».

Зворотній зв'язок