Оформлення та реєстрація паспорта на свердловину

Послуги з формлення та реєстрація паспорта на свердловину
Дізнатися вартість

Згідно з чинним законодавством України, кожна свердловина повинна бути узаконена. Що це означає? Для легального використання необхідно розробити технічний паспорт. Це офіційний документ, в якому відображена інформація про характеристики та особливості об'єкта. У ньому фіксується кадастровий номер артезіанської свердловини, який в подальшому внесуть до державного водного кадастру. Таким чином, новий об'єкт природокористування поставлять на облік.

Крім офіційної реєстрації в державних органах, паспорт на свердловину необхідний для подальшої її експлуатації. У документі вказані технічні параметри об'єкта, які враховуються при підборі та установці спеціалізованого обладнання, його подальшого використання, а в разі необхідності – ремонту. Його уважно вивчають при необхідності модернізації свердловини, профілактичних заходах та ін.

Паспорт свердловини на воду: як оформити

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» займається оформленням і реєстрацією документів, що дозволяють легальне використання природних ресурсів. Щоб отримати паспорт на свердловину, необхідно оформити замовлення і надати необхідні дані. У підсумковому документі буде відображена наступна інформація:

  • кадастровий номер;
  • місце розташування, призначення, власник;
  • дані про геологічний розріз;
  • результати досліджень санітарно-хімічних, радіологічних та епідеміологічних показників води;
  • експлуатаційні показники свердловини і водопідйомного обладнання (тип насоса/двигуна, діаметр гирла, манометр тощо, підписи виконавців);
  • документи отримані при бурінні: інформація про організацію, що проводила спорудження стовбура, акт на установку обсадних/фільтрових колон і акт прийому-передачі;
  • додаткові дані.

Вся інформація вказується за формою, затвердженою на законодавчому рівні. А саме: наказом Мінекології від 06.04.2016 р № 145/84. Цієї форми в обов'язковому порядку повинні дотримуватися всі фізичні та юридичні особи, що володіють або використовують земельні ділянки, на яких розташована працююча артезіанська свердловина.

Основні етапи співробітництва

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» оформляє і реєструє паспорти на свердловину для нових  об'єктів і тих, що вже використовуються. Цей процес складається з наступних етапів:

Етап

Опис

1

Знайомство

Замовник оформляє заявку і описує поточну ситуацію.

2

Виїзд на об'єкт

Наш співробітник може приїхати на місце, де свердловина вже працює або тільки планується її будівництво.

3

Узгодження робіт

Проводимо аналіз наявних документів, обговорюємо обсяги додаткових робіт з використання ГІС і відбору проб на лабораторний аналіз (за необхідності – збір, узагальнення, вивчення наявних архівних матеріалів).

4

Розробка паспорта свердловини

Узагальнення отриманої інформації і виклад її в формі, затвердженій Мінекології.

5

Передача готового документа замовнику.

 

За необхідності ми зареєструємо паспорт, а також отримаємо дозвіл на водокористування та інші документи, що вимагаються для легального ведення господарства або бізнесу. Надаємо безкоштовну консультацію.

Зворотній зв'язок