Післяпроектний моніторинг згідно з висновку ОВД

Післяпроектний моніторинг згідно з висновку ОВД
Дізнатися вартість

На даний момент у більшості висновків з ОВД на підприємства накладається зобов’язання що до здійснення післяпроектного моніторингу. Тому виникає запитання: яким чином організувати проведення спостережень?

«Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“ проводить післяпроектний моніторинг згідно з нормами чинного законодавства. У залежності від умов прописаних у ППМ ми підбираємо та організовуємо усі необхідні етапи які допомагають успішно проходити процедуру післяпроектного моніторингу для усіх типів підприємств. У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які не тільки надають вичерпну інформацію у звітах по ППМ, а й згідно результатів підбирають індивідуальні шляхи зменшення негативного впливу на довкілля під час діяльності підприємства.

Опис послуги

Під післяпроектним моніторингом розуміють комплекс заходів, спрямованих на контроль та дотримання планованих показників випливу на довкілля прописаних у звіті ОВД. ППМ включає в себе:

  1. Розроблення графіку ППМ, та затвердження його в міністерстві;
  2. Проведення лабораторних вимірювань та наукових досліджень, які необхідні для отримання даних що до впливу на довкілля підприємства.
  3. Розроблення звітів по ППМ згідно зібраних і оброблених даних у продовж встановленого у висновку з ОВД проміжку часу. Та затвердження кожного звіту в міністерстві.
  4. Написання рекомендацій для підприємств що до впроваджених методів, які необхідно впроваджувати на підприємствах для нормалізацію впливу на довкілля.

Важливо пам'ятати

Якщо у висновку з ОВД вказана необхідність проведення післяпроектного моніторингу, суб'єкт господарювання зобов'язується провести його в суворо зазначеному порядку та у визначені терміни. Якщо ж цей припис проігнорувати, настають такі наслідки:

  • Анулювання результатів ОВД та призначення повторного проходження процедури ОВД;
  • Тимчасова зупинка або заборона провадження планової діяльності на підприємстві.

Фахівці компанії «Науково-виробниче підприємство "Агропроект Україна"» мають досвід проведення ППМ на різних типах підприємств. Великим плюсом буде випадок коли розробленням звіту з ОВД та проведенням ППМ займається одні й ті ж самі фахівці. По-перше – це може здешевити процедуру ППМ, по-друге розроблення документації стосовно знайомого об’єкту займатиме менше часу.

Пропонуємо переглянути найбільш важливі переваги співпраці з нашим центром у вигляді таблиці.

Перевага

Опис

1.

Суворе дотримання термінів

Наші співробітники беруть на себе 100% відповідальність за свої слова та дії, тому гарантують дотримання домовленостей, прописаних у договорі.

2.

Професійний підхід

Знання нормативних актів і вимог контролюючих органів дозволяють отримати необхідні документи у визначений термін

3.

Конкурентні ціни

Вартість обслуговування залежить виключно від складності документації та особливостей роботи підприємства.

4.

Індивідуальний підхід до клієнта

При вирішенні питань ми в першу чергу орієнтуємося на інтереси замовників.

5.

Консультації та супровід

У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які надають детальні відповіді на запитання, що стосуються охорони природокористування.

Звертайтеся! «Науково-виробниче підприємство „Агропроект Україна“» – досвідчений експерт у питаннях екології підприємств!

Зворотній зв'язок