Карти об’єктів обробки та утилізації відходів (ООУВ) та об'єктів утворення відходів (ОУВ)

Розробка реєстрових карт ООУВ та ОУВ
Дізнатися вартість

Відповідно до вимог чинного законодавства, вітчизняні підприємства повинні мати реєстраційні карти для об’єктів, що утворюють, обробляють або займаються утилізацією відходів. Ці документи складаються:

Реєстрова карта ООУВ (форма 2) складається з таких розділів:

-              "Загальні відомості"

-              "Відомості про технологію (процес) утилізації чи оброблення відходів"

Реєстрові карти ОУВ (форма 1) складаються з трьох основних розділів:

-              "Загальні відомості"

-              "Характеристика відходів"

-              "Заходи щодо зменшення обсягів утворення відходів"

 

Після погодження реєстрових карт та присвоєння ним відповідного реєстрового номеру, дані реєстрових карт вносяться до Реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів.

Уся відповідальність за правильне складання та ведення документів лежить на власниках ОУВ та ООУВ. Вони щорічно надають дані про зміни в діяльності своїх об’єктів для внесення змін в реєстр та реєстрові карти ООУВ та ОУВ.

Замов послугу з розробки карти об’єктів обробки та утилізації відходів (ООУВ) або об'єктів утворення відходів (ОУВ) та отримай Декларацію про відходи БЕЗКОШТОВНО

Особливості обслуговування під ключ

Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна» укладає договори про плідну співпрацю з підприємствами приватної та державної форм власності. У ході обслуговування наші екологи займаються розробкою потрібної дозвільної документації, гарантуючи високий професіоналізм і «підкованість» у питаннях поводження з відходами.

Послуга з розробки реєстрових карт включає:

  • розробка реєстрової карти ОУВ або ООУВ за матеріалами інвентаризації на підставі всього комплексу наявної інформації;
  • погодження з органами Держпродспоживслужби;
  • затвердження Дерпартаментом екології і природних ресурсів

За необхідності підприємство може замовити розробку реєстрових карт ОУВ та ООУВ окремо або у рамках послуги інвентаризації відходів. Вартість обслуговування обговорюється індивідуально, оскільки залежить від специфіки виробничого процесу, кількості відходів та інших критеріїв оцінки. Строк виконання послуги – до 90 днів.

Зворотній зв'язок