Повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів

Збір пакету документів для повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів
Дізнатися вартість

Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна» пропонує отримання повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів або висновку на транскордонне перевезення небезпечних відходів (що містять сполуки, у тій кількості, яка дозволяє проявляти небезпечні властивості). В разі експорту / імпорту небезпечних відходів, відповідно до ПКМУ від 13.07.2000 р. № 1120 «Про затвердження Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням і Жовтого та Зеленого переліків відходів», така діяльність може бути дозволена суб’єктам господарювання за наявності:

 

  • повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів у разі коли відходи відносяться до розділу А Жовтого переліку відходів і мають одну чи більше небезпечних властивостей та містять матеріали наведені у додатку 2 до Положення, в таких кількостях, що можуть виявляти небезпечні властивості;
  • висновку на транскордонне перевезення відходів, у разі коли вони не містять матеріали, в кількості достатній для виявлення ними небезпечних властивостей.

 

Особливості послуги

З метою виконання положень ПКМУ від 13.07.2000 № 1120 для експорту/імпорту небезпечних відходів суб’єкт господарювання повинен мати повідомлення або висновок на перевезення речовин. Наші експерти пропонують отримати дозвільну документацію під ключ. Це означає що вони:

  • підготують необхідні документі та інформацію (згідно з вимогами відповідної постанови КМУ);
  • проведуть роботи для отримання протоколу досліджень складу та характеристик відходів;
  • знаючи можливі «слабкі місця», попередять зауваження контролюючих органів;
  • отримають дозвільну документацію (повідомлення або висновок на міжнародне перевезення відходів, що виявлені небезпечними) у Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Строк та вартість отримання документації на експорт/імпорт речовин також обговорюється індивідуально та залежить від:

  • характеристики відходів, відповідно до Жовтого та Зеленого переліків відходів ;
  • кількості відходів;
  • наявність складових пакету документів за переліком (в разі відсутності необхідних матеріалів, Виконавець бере на себе зобов’язання підготовки, що займає додаткові витрати та період виконання).
Зворотній зв'язок