Розробка документації на поводження з відходами

Розробка документації на поводження з відходами
Дізнатися вартість

А ти вже оформив дозвіл на поводження з відходами?

Утворювачами відходів є кожна організація. Маленькі ФОПи чи велетенські концерни, приватні підприємства чи державні заклади – неважливо. Навіть, займаючись фінансуванням, ІТ чи маркетингом, завжди є якась макулатура, відпрацьована техніка, побутове сміття та інше. І його утилізації не кожен керівник приділяє достатньо уваги. Дозвіл на погодження з відходами – обов’язкова умова ведення бізнесу. Згідно з чинним законодавством, особи, які порушують відповідні норми можуть бути притягнуті до адміністративної, а іноді й кримінальної, відповідальності.


Надання екологічних послуг для урегулювання господарської діяльності

Проблема правильної утилізації сировини в Україні набула гострої значущості. Володіючи найвищим показник природоємності в Європі, наша країна має один із найбільших індексів утворення сміття. Оформлення документації на поводження з відходами допомагає стримувати цей згубний процес. Спеціалізовані товариства сприяють охороні і захисту навколишнього середовища, забезпечують екологічну відповідальність підприємств, приводять бізнес до відповідності чинному законодавству (як національного, так і міжнародного).

До списку паперів, які необхідні для отримання документації на поводження з відходами, включені:

 1. Дані про саме підприємство:
 • довідка з ЄДРПОУ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • свідоцтво платника податків.
 1. Копії документів про передачу відходів за останні два роки (обов’язково завірені печаткою).
 2. Довідка № 1-ВТ «Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари».
 3. Максимум розгорнутої інформації про вид, об’єми, спосіб утилізації, залучення до переробки токсичних відходів за минулий і поточний роки.
 4. Наказ про визначення особи, яка буде відповідальною у цій справі.

Розробка документації на поводження з відходами з кожним днем набуває актуальності та стає все більш затребуваною. Саме тому і з’являються спеціалізовані компанії, що допомагають налагодити систему утилізації.


Експерт екологічного менеджменту

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна» уже не перший рік займається екологічним супроводом. Захист навколишнього середовища, забезпечення екобезпеки, раціональне та збалансоване використання природних ресурсів – стратегія, якої ми дотримуємося. Компанія тісно співпрацює з замовниками на кожному етапі – починаючи з первинної оцінки об’єкта і завершуючи отриманням пакету дозвільних паперів.

Ми надаємо широкий спектр послуг з розробки документації на поводження з відходами. Сюди входять:

 • проведення інвентаризації та паспортизації відходів;
 • підготовка та реєстрація Декларації про відходи;
 • розробка реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів;
 • розробка та оновлення даних паспортів місць видалення відходів;
 • збір пакету документів для отримання відповідного повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів або висновку на транскордонне перевезення відходів;
 • збір пакету документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності щодо поводження з небезпечними відходами.

Вартість послуг розраховується індивідуально. Все залежить від технічного завдання, наявності готових документів, місця розташування об’єкта.

Зворотній зв'язок