Розробка документації на поводження з відходами

Розробка документації на поводження з відходами
Дізнатися вартість

А ти вже оформив дозвіл на поводження з відходами?

Утворювачами відходів є кожна організація. Маленькі ФОПи чи велетенські концерни, приватні підприємства чи державні заклади – неважливо. Навіть, займаючись фінансуванням, ІТ чи маркетингом, завжди є якась макулатура, відпрацьована техніка, побутове сміття та інше. І його утилізації не кожен керівник приділяє достатньо уваги. Дозвіл на погодження з відходами – обов’язкова умова ведення бізнесу. Згідно з чинним законодавством, особи, які порушують відповідні норми можуть бути притягнуті до адміністративної, а іноді й кримінальної, відповідальності.

Замов будь яку послугу із сфери оформлення документації на поводження з відходами та отримай Декларацію про відходи БЕЗКОШТОВНО


Надання екологічних послуг для урегулювання господарської діяльності

Проблема правильної утилізації сировини в Україні набула гострої значущості. Володіючи найвищим показником природоємності в Європі, наша країна має один із найбільших індексів утворення сміття. Оформлення документації на поводження з відходами допомагає стримувати цей згубний процес. Спеціалізовані товариства сприяють охороні і захисту навколишнього середовища, забезпечують екологічну відповідальність підприємств, приводять бізнес до відповідності чинному законодавству (як національного, так і міжнародного).

До списку паперів, які необхідні для отримання документації на поводження з відходами, включені:

 1. Дані про саме підприємство:
 • довідка з ЄДРПОУ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • свідоцтво платника податків.
 1. Копії документів про передачу відходів за останні два роки (обов’язково завірені печаткою).
 2. Довідка № 1-ВТ «Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари».
 3. Максимум розгорнутої інформації про вид, об’єми, спосіб утилізації, залучення до переробки токсичних відходів за минулий і поточний роки.
 4. Наказ про визначення особи, яка буде відповідальною у цій справі.

Розробка документації на поводження з відходами з кожним днем набуває актуальності та стає все більш затребуваною. Саме тому і з’являються спеціалізовані компанії, що допомагають налагодити систему утилізації.


Експерт екологічного менеджменту

Центр екологічних рішень «Агропроект Україна» уже не перший рік займається екологічним супроводом. Захист навколишнього середовища, забезпечення екобезпеки, раціональне та збалансоване використання природних ресурсів – стратегія, якої ми дотримуємося. Компанія тісно співпрацює з замовниками на кожному етапі – починаючи з первинної оцінки об’єкта і завершуючи отриманням пакету дозвільних паперів.

Ми надаємо широкий спектр послуг з розробки документації на поводження з відходами. Сюди входять:

 • проведення інвентаризації та паспортизації відходів;
 • підготовка та реєстрація Декларації про відходи;
 • розробка реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів;
 • розробка та оновлення даних паспортів місць видалення відходів;
 • збір пакету документів для отримання відповідного повідомлення на транскордонне перевезення небезпечних відходів або висновку на транскордонне перевезення відходів;
 • збір пакету документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності щодо поводження з небезпечними відходами.

Вартість послуг розраховується індивідуально. Все залежить від технічного завдання, наявності готових документів, місця розташування об’єкта.

Зворотній зв'язок