Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна»

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА

Науково-виробниче підприємство «Агропроект Україна»надає повний комплекс екологічних послуг у відповідності до чинних норм і вимог національного та міжнародного екологічного законодавства – від первинної оцінки та створення початкової документації по об’єкту до отримання необхідних дозвільних документів від державних органів, які передбачені для ведення господарської діяльності.

ПОСЛУГИ

Комплексні послуги у галузі екології, охорони навколишнього середовища, збалансованого природокористування та забезпечення екологічної безпеки:

Державна реєстрація та перереєстрація пестицидів та агрохімікатів

Дозвільні документи у сферах поводження з відходами, охорони атмосферного повітря та водних ресурсів

Екологічний аутсорсинг

Оцінка впливу на довкілля (ОВД)

Екологічний аудит (ЕА)

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

Проектна документація (ОВНС)

Лабораторно-аналітичні послуги


 

ТОВ «НВП «Агропроект Україна» – компанія, яка спеціалізується на комплексному екологічному супроводі підприємств, а саме: послугах з розробки й оформлення науково-технічної документації дозвільного характеру та узгодження її з уповноваженими органами державного екологічного нагляду і контролю.

Кваліфікація, досвід та професійна компетентність наших фахівців дозволяє надавати весь комплекс екологічних послуг орієнтованих на забезпечення екологічної відповідальності бізнесу та приведення господарської діяльності підприємств у відповідність до норм і вимог національного та міжнародного екологічного законодавства.

Наші фахівці готові взяти на себе всі види робіт, пов’язані з отриманням дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування, здійснення операцій у сфері поводження з відходами в процесі виробничої діяльності тощо.

Ми індивідуально підходимо до кожного нашого замовлення і запевняємо Вас у найвищому рівні клієнтського сервісу та професійному виконанні всіх взятих на себе зобов’язань!

Зворотній зв'язок