Послуги з екологічного консалтингу

Послуги з екологічного консалтингу
Дізнатися вартість

Екологічний консалтинг – це різновид обслуговування, під яким мається на увазі сприяння у вирішення завдань, що стосуються екологічної безпеки. Наші фахівці надають консультації в приватному порядку, а також в рамках комплексного співробітництва. Професійний екологічний консалтинг може знадобитися до проведення планової екологічної перевірки контролюючим органом і після неї.

Ця послуга популярна серед будівельних, проектних та інших організацій, діяльність яких пов'язана з розробкою проектів. Їх завдання – запропонувати заходи, що зменшують негативний вплив на навколишнє середовище. Виробничий екологічний консалтинг націлений на ресурсозбереження та раціональне споживання природних ресурсів при мінімальних витратах.


Основні послуги з екологічного консалтингу

ТОВ «НВП«АГРОПРОЕКТ УКРАЇНА» — це команда досвідчених фахівців, які пропонують обслуговування під ключ. Підписавши договір на технічний екологічний консалтинг, замовник отримує ряд послуг. Наші співробітники:

  • проведуть аналіз місця розташування об'єкта з метою виявлення потенційних загроз;
  • виконають оцінку технологічного процесу (і всіх його складових – від сировини до продукції, що випускається) з точки зору його впливу на навколишнє природне середовище;
  • вивчать положення екологічного менеджменту, які націлені на оптимізацію виробничого процесу;
  • проаналізують найбільш важливі напрямки організації і запропонують ряд заходів щодо поліпшення діючої на підприємстві програми екологічної безпеки;
  • нададуть консультації профільним фахівцям та ін.

Ми можемо зробити екологічний консалтинг максимально ефективним за умови 100% сприяння. Наші співробітники допоможуть розробити і отримати необхідні документи відповідно до чинного законодавства.


Основні причини замовити екологічний консалтинг

Центр екологічного консалтингу та аудиту «АГРОПРОЕКТ УКРАЇНА» стане надійним помічником в питаннях, пов'язаних з екологічним законодавством та оптимізацією виробничих процесів. Причин укласти договір на обслуговування саме з нами кілька:

Причина

Опис

1

Високий професіоналізм

Наші співробітники мають вищу профільну освіту і досвід робіт. Вони знають, як впоратися із завданнями будь-якої складності, допоможуть владнати спірні ситуації з контролюючими органами і сприятимуть підготовці необхідної документації

2

Передові рішення і розробки

Екологи нашої компанії завжди в курсі останніх новин і подій, тому вони знайомі не тільки зі змінами в законодавчих актах, але і з прогресивними розробками, що з’являються на ринку

3

Комплексне обслуговування

Ми пропонуємо не тільки екологічний консалтинг, але і допоможемо вирішити інші питання, пов'язані з екологією

4

Демократичні ціни

Вартість обслуговування у нас набагато нижче, ніж можливі штрафи через недотримання вимог чинного законодавства

5

Індивідуальний підхід

Співробітники вміють знаходити рішення в найскладніших ситуаціях завдяки тому, що на 100% орієнтовані на клієнтів

Виникли питання або хочете обговорити умови співпраці? Звертайтеся до наших фахівців. Вони надають консультація в телефонному режимі і готові до спілкування в офісі.

Зворотній зв'язок